اخبار

جلسه هماهنگی رویداد فرهنگی رسانه ای "بچه های غدیر" برگزار شد

جلسه هماهنگی رویداد فرهنگی رسانه ای "بچه های غدیر" برگزار شد
به مناسبت سال پایتختی نهج البلاغه و با همکاری و مشارکت تشکل های فرهنگی کاشان، رویداد فرهنگی رسانه ای "بچه های غدیر" برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان؛ میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از برگزاری جلسه هماهنگی رویداد فرهنگی رسانه ای "بچه های غدیر" خبر داد و گفت: این رویداد با هدف شناسایی و جذب استعدادهای برتر تولیدات فرهنگی و رسانه ای در بین دانش آموزان، دانشجویان، نخبگان و فعالان فرهنگی، هنری، رسانه ای و فضای مجازی شهرستان کاشان و در 3 موضوع غدیر، شناخت فضائل حضرت امیرالمؤمنین(ع) و ترویج معارف و آموزه های نهج البلاغه برگزار می شود.

وی افزود: ارتباط و چالش مستمر و مؤثر با مخاطبان و ارائه آموزش های مورد نیاز آنان برای رشد ایده و طرح ارائه شده و همچنین برنامه ریزی جهت هدایت و بکارگیری پتانسیل های فکری و اجرایی در تولید یک محتوا و محصول فرهنگی رسانه ای از اهداف اصلی این رویداد است.

نمکی در پایان تصریح کرد: این رویداد فرهنگی رسانه ای با مشارکت و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، دبیرخانه طرح ملی "کاشان؛ پایتخت نهج البلاغه ایران"، ناحیه مقاومت بسیج و تشکل های فرهنگی رسانه ای کاشان در قالب کارگاه یک روزه در مردادماه برگزار و در پایان پس از داوری، به طرح های برتر جوایزی تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است این جلسه عصر روز شنبه 19 تیرماه با حضور اعضا در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان برگزار شد.

۲۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۲۴
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید