• اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با امام جمعه کاشان

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با امام جمعه کاشان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان با تقدیر از حمایت‌های آیت الله نمازی از فعالیت‌های فرهنگی هنری شهرستان گفت:اصحاب فرهنگ و هنر کاشان خوشنام، توانمند و فعال هستند و هرکدام از مسئولان شهرستان با توجه به اهمیت و اثرگذاری این شهرستان لازم است در حوزه فرهنگ و هنر نقش آفرینی ویژه نمایند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به حضور رئیس جدید اداره کاشان اظهار کرد: با توجه به توانمندی و اثرگذاری کاشان در حوزه فرهنگ و هنر کشور، برای انتخاب رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان دقت و حساسیت ویژه تری به کار گرفته شد و امیدواریم با تعامل با دیگر نهادها و دستگاه‌های فرهنگی کاشان در حوزه قرآن و عترت، مساجد، کتاب و ادبیات و... آنچه وظیفه است به درستی انجام شود.

وی با اشاره به پایتختی کاشان در موضوع کتاب و کتابخوانی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کاشان پایتخت کتاب ایران انتخاب شده لازم است مسئولان فرهنگی در این حوزه تلاش جدی تری داشته باشند چرا که علاقه مندان به حوزه کتاب و کتابخوانی در کاشان فعال هستند.

آیت الله عبدالنبی نمازی نیز در این دیدار با اشاره شرایط فرهنگی شهرستان کاشان گفت: سرمایه‌های علمی و معنوی خوبی در اختیار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان بوده و این شهرستان برجستگان و علمای زیادی دارد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان اظهار کرد: احیای جایگاه قرآن و تفکر توحیدی از جمله وظایف مسئولان است که باید در حوزه مسئولیت خود مدنظر داشته باشند.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان ۱۶ مهرماه با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مشاور مدیرکل در امور شهرستان‌های اداره کل انجام شد.

۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۱۸
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500