• اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با فرماندار کاشان

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با فرماندار کاشان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در دیدار با فرماندار کاشان با اشاره به اهمیت فعالیت‌های فرهنگی هنری گفت: کاشان ظرفیت بالایی در حوزه فرهنگ و هنر دارد و یکی از سیاست‌های ما در اداره کل توجه ویژه به شهرستان‌ها است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به توانمندی‌های نمکی رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان در حوزه فرهنگ و ادبیات اظهار امیدواری کرد با تعامل و همراهی با مسئولان و اصحاب فرهنگ و هنر کاشان گام‌های خوبی در راستای تعالی فرهنگ و هنر شهرستان برداشته شود.

علی اکبر مرتضایی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان نیز در این دیدار با خیر مقدم به حاضران گفت: عملکرد معافی سرپرست سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان مثبت قلمداد می‌شود و اصحاب فرهنگ و هنر از فعالیت‌های وی رضایت دارند.

وی با تاکید بر لزوم ارائه برنامه‌ها، اهداف و چشم انداز فرهنگی شهرستان توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان اظهار کرد: فرهنگ بستر توسعه است و به دلیل علاقه‌ای که به حوزه فرهنگ و هنر دارم تمام تلاش خود را برای تعامل و همکاری با فعالان این حوزه در کاشان انجام می‌دهم.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان ۱۶ مهرماه با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مشاور مدیرکل در امور شهرستان‌های اداره کل در فرمانداری شهرستان انجام شد.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۴۰
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500