• اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با کارکنان اداره کاشان

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با کارکنان اداره کاشان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در دیدار با کارکنان اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با ابراز خرسندی از حضور در این جلسه و با آرزوی قبولی عزاداری‌ها در ماه محرم گفت: راه رسیدن به خداوند در قرآن انجام عمل صالح در راه رضای الهی معرفی شده و یکی از مصادیق عمل صالح کار در حوزه فرهنگ است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به اهمیت و حساسیت کار فرهنگی اظهار کرد: مسئولان فرهنگی لازم است بدانند کار فرهنگی ضرورت و تکلیفی است که اگر نباشد یا درست انجام نشود سایر بخش‌ها با مشکل روبرو می‌شوند و اثرگذاری فعالیت در این حوزه تنها با داشتن علاقه، خلوص نیت، دلسوزی و علم میسر است.

وی پیرامون حساسیت کار فرهنگی در شهرستان‌ها خاطرنشان کرد: کاشان یکی از شهرستان‌های با سبقه و دیرینه فرهنگی عمیق بوده و فرصت‌های فرهنگی خوبی در اختیار متولیان فرهنگی دارالمومنین کاشان قرار دارد که از آن برای بهتر انجام شدن وظایف می‌توان حداکثر استفاده را برد.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با رئیس و کارکنان اداره کاشان ۱۶ مهرماه با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مشاور مدیرکل در امور شهرستان‌های اداره کل انجام شد.

۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۳۰
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500