• اخبار

فراخوان بانک اطلاعات هنرمندان کاشان منتشر شد

فراخوان بانک اطلاعات هنرمندان کاشان منتشر شد
دکترمصطفی جوادی مقدم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از ساماندهی بانک اطلاعات هنرمندان و فعالان عرصه فرهنگ و هنر شهرستان کاشان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان : دکتر مصطفی جوادی مقدم با اشاره به فرا رسیدن سی و هفتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر سال 1394 بیان کرد :اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر دارد با گردآوری اطلاعات و شناسایی اصحاب فرهنگ و هنر و طبقه بندی رشته های هنری و فرهنگی مختلف در شهرستان، بانک اطلاعاتی جامعی از هنرمندان و فعالان عرصه فرهنگ و هنر شهرستان کاشان تدوین نماید.

دکتر جوادی مقدم: نخستین گام در شکوفایی ظرفیت‌های فرهنگی و هنری شهرستان را شناخت افراد و ساماندهی آنان دانست.

وی بیان داشت از کلیه هنرمندان و افراد فعال در حوزه ی فرهنگ و هنر کاشان دعوت می شود تا با شرکت در این فراخوان در تکمیل و به ثمر نشستن این طرح با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان همکاری نمایند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان هدف از این طرح را گسترش روحیه همکاری و مشارکت و بهره مندی از فعالیت های هنرمندان شهرستان در مناسبت های مختلف، شناسایی فرصت ها و نیازها اعلام نمود.

 شایان ذکر است : هنرمندان و فرهیختگان کاشان از تاریخ اول بهمن ماه لغایت 30 بهمن ماه فرصت دارند نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند.

برای مشاهده ی فراخوان کلیک کنید.

جهت دریافت فرم ثبت نام کلیک کنید.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان
۳۰ دی ۱۳۹۴ ۱۳:۴۵
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500